BIURA SERWISOWANE

Gdy chcesz wynająć biuro dla kilku osób lub Twoja firma dopiero się rozwija i potrzebujesz komfortowego oraz przyjaznego miejsca pracy – biuro serwisowane jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Biura oferowane przez Cube Centre zlokalizowane są w centrum Warszawy, w biurowcu znajdującym się przy ul. Pięknej 24/26A.

CHARAKTERYSTYKA BIUR SERWISOWANYCH:

Nasze biura serwisowane urządzone zostały w nowoczesnym stylu, są klimatyzowane, posiadają nieograniczony dostęp do szybkiego, opartego na światłowodzie, internetu. Korzystanie z nich możliwe jest 7 dni w tygodniu, 24h/dobę.

Zapewniamy obsługę korespondencji zarówno przychodzącej (ewidencja i archiwizacja), jak i wychodzącej w każdym dniu roboczym, w szerokim przedziale czasowym.

Powierzchnia biurowa Cube Centre charakteryzuje się przestronną recepcją, przyjaznym, komfortowym i nowocześnie urządzonym lobby dla gości oraz fachową obsługą recepcyjną zapewnianą przez naszych profesjonalnych i wykwalifikowanych współpracowników.

Użytkownicy mają również dostęp do aneksu kuchennego oraz w pełni wyposażonej, oddzielnej kuchni. O czystość w naszych biurach dba codzienny serwis sprzątający. Dostęp do sal konferencyjnych i biur na godziny zlokalizowanych na powierzchni biurowej Cube Centre, dogodna lokalizacja i prestiżowy adres są wymiernymi i dodatkowymi zaletami naszej oferty.

CO MOŻEMY CI ZAGWARANTOWAĆ?

Prowadzimy pełną obsługę spotkań, konferencji lub szkoleń, łącznie z organizacją poczęstunku lub cateringu. Na życzenie biura mogą być wyposażone w telewizor LCD, projektor multimedialny, flipchart oraz nagłośnienie zgodne z charakterem organizowanego eventu. Poniedziałki w Cube Centre wcale nie muszą być straszne – na początku każdego tygodnia na użytkowników biur serwisowanych już od wczesnych godzin porannych oczekują świeże owoce. W środku tygodnia natomiast zapraszamy na „Słodkie Środy”, podczas których serwujemy pyszne ciasta w towarzystwie filiżanki aromatycznej kawy z ekspresu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W CELU PRZYGOTOWANIA DLA PAŃSTWA INDYWIDUALNEJ OFERTY BIURA SERWISOWEGO.

Cube Centre to najlepsze biura serwisowane w Warszawie będące w zasięgu Twoich możliwości. Twoja firma zaczęła się rozwijać?
Lub szukasz miejsca, w którym mógłbyś spokojnie ,,zebrać myśli’’, zamiast pracować w ogromnych salach coworkingowych.
Dobrze trafiłeś!

Nasze Centrum Biznesowe może zaoferować dla Ciebie biuro serwisowane na wyłączność. Prestiżowa, wygodna lokalizacja
w połączeniu ze spokojem? Myślisz, że to niemożliwe, a jednak! Biura serwisowane w Warszawie są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem nie tylko dla początkujących firm, ale również dla wolnych zawodów.

Cube Centre jest firmą zajmującą się również wynajmowaniem pomieszczeń biurowych na miarę prawdziwego biura dużej firmy. Biuro serwisowane dedykowane jest dla jednej do czterech osób. Wybrany gabinet jest dostępny dla Ciebie na wyłączność 24h/7 dni w tygodniu, z nieograniczonym dostępem do internetu. Oferujemy również pełną obsługę korespondencji przychodzącej, wraz
z możliwością świadczenia wielu innych usług.

Dodatkowym atutem biura na wyłączność jest możliwość bez dodatkowych opłat przyjmowania swoich potencjalnych klientów
w Twoim gabinecie.

Lokalizacja i prestiżowy budynek z nowoczesnym wyposażeniem robią ogromne wrażenie i przy początkowych negocjacjach mogą bardzo pomóc w zdobyciu zaufania oraz przedstawieniu profesjonalnego wizerunku klientom Twojej firmy.