PL | EN | UA

Twoje biuro na godziny
w Warszawie

Oferujemy kameralne pokoje na spotkanie z pracownikami lub kontrahentami. Pokoje są wyposażone w biurka, fotele, regały.

Dodatkowo oferujemy pełną obsługę recepcyjną oraz organizacyjną przedsięwzięcia.

Biuro na godziny

Gdy chcesz wynająć biuro na godziny, Warszawa to najlepsze rozwiązanie.

Pomieszczenia biurowe oferowane przez Cube Centre znajdują się w samym centrum miasta Warszawy, przy ulicy Pięknej 24/26A. Nasze doskonałe położenie sprawia, że nasze biura są idealnym miejscem do pracy zdalnej oraz spotkań z klientami.

Klimatyzacja i nieograniczony dostęp do Internetu to tylko niektóre z udogodnień, które oferujemy. Ponadto nasze pomieszczenia zostały wyposażone w nowoczesne urządzenia biurowe, aby zapewnić efektywność Twojej pracy, a nasi wykwalifikowani pracownicy są gotowi zapewnić profesjonalną obsługę podczas Twoich spotkań. Możesz mieć pewność, że każde zorganizowanie przez nasze biuro spotkanie będzie przebiegać sprawnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Oferujemy wynajem gabinetów w przystępnych cenach. Dodatkowo zapewniamy obsługę spotkań i szkoleń w zakresie drukowania, kopiowania i skanowania dokumentów. Z myślą o komforcie naszych klientów zapewniamy również serwowanie kawy i herbaty, a także możliwość zorganizowania cateringu.

Nasze biura mogą zostać wyposażone w monitor LCD, flipchart oraz nagłośnienie, zgodnie z charakterem organizowanego spotkana, na życzenie klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas ofertami wirtualnego biura i wynajmu pomieszczeń biurowych na godziny – poniżej znajduje się dokładny cennik świadczonych przez nas usług w tym zakresie.

Poznaj naszą ofertę

Gabinety „na godziny”*

Godzina 50,00 netto
Dniówka 8h 349,00 netto

Pakiety godzin

DO WYKORZYSTANIA W CIĄGU 3 MIESIĘCY OD DATY ZAKUPU

Liczba godzin 20 40 80 120 160
Kwota 799 netto 1199 netto 2149 netto 2799 netto 3349 netto

*Podane kwoty są kwotami netto pln.

Pakiety obowiązują w dniach roboczych w godzinach pracy biura (w pozostałych godzinach oraz w weekendy do podanych kwot należy doliczyć 50% ich wartości). W cenie: monitor lcd, flipchart, klimatyzowane pomieszczenie, wifi.

Zasady dokonywania rezerwacji
gabinetów oraz sal konferencyjnych:

Bezpłatne odwołanie rezerwacji - możliwe do 24h przed terminem rezerwacji gabinetu oraz 48h w przypadku sal konferencyjnych

Odwołanie gabinetu później niż 24h lub Sali konferencyjnej później niż 48h – płatność 50% wartości rezerwacji

Brak odwołania rezerwacji i niepojawienie się w podanym terminie - płatność 100% wartości

Rozliczenia obejmują każde 0,5h wykorzystania pomieszczenia

Płatność za rezerwację liczona jest w odniesieniu do godziny, na którą została ona dokonywania

(np. rezerwacja jest na godzinę 8:00, jednak jeżeli pojawili się Państwo o 8:30, liczona jest godzina pierwotnie dokonanej rezerwacji tj. od 8:00)

Dokładne godziny rezerwacji są do ustalenia- możliwe są również rezerwacje poza standardowymi godzinami pracy biura